Fotoalbumy

Jeśli nasze zdjęcia wywierają wrażenie, to są właśnie dobre, choćby były niespodziewane w swej oryginalności. Oferujemy szeroką gamę usług fotograficznych. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej i działamy na terenie całego kraju. Proponujemy profesjonalne fotoalbumy. Odpowiedni dobór zdjęć, ich adekwatny układ oraz utrzymanie stylu, pozwoli nam stworzyć najpiękniejszy bestseller, który obejrzą kolejne pokolenia.

Nowością są płucienne albumy, wykonywane ręcznie, dostępne w kilkunastu kolorach. Standardowy rozmiar fotoalbumu to 30cm x 60cm. Proponujemy Państwu również mniejsze rozmiary 20cm x 40cm to idealna pamiątka dla rodziców. Oferujemy wydruki na płótnie w formatach od 40 do 150 cm, na kubkach, poduszkach itd. Ciekawe miejsca plenerowe można znaleźć w okolicach Czestochowy, ale możemy wybrać się znacznie dalej na oryginalne i niepowtażalne sesje zdjęciowe oraz filmowe.

Fotoksiążka Częstochowa

Filmy DVD, HD, BLU-RAY, filmowanie z drona

Dron - ujęcia z lotu ptaka w HD . Zamontowana kamera umożliwia filmowanie z wysokości nawet do 300 metrów. Niesamowity efekt wizualny całej panoramy miejsca ślubu, przyjęcia, pleneru zrobi duże wrażemnie. Otrzymają Państwo dynamicznie zmontowany materiał, który ogląda się z zapartym tchem. Filmujemy również lustrzankami', DSLR podpinając odpowiednie obiektywy, możemy osiągnąć taki efekt wizualny, o jakim użytkownicy kamer marzyli od lat. Otrzymają Państwo doskonały materiał o wysokiej jakości HD na płytach DVD lub Blu-ray, co zapewnia nam sprzęt firmy Canon & Sony.

filmowanie z drona Częstochowa

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług związanych z rejestracją video na wszystkich nośnikach. Obraz nagrywamy w standardach 16:9, wysokiej rozdzielczości HD.

Przedstawiamy kilka podstawowych usług związanych z wideofilmowaniem:

  • filmowanie imprez okolicznościowych:
  • uroczystości Ślubnych, Komunii, Studniówki i Chrzty oraz filmy reklamowe i szkoleniowe
  • filmowanie wszelkich imprez rodzinnych
  • udźwiękawianie materiałów video
  • montaż powierzonego materiału filmowego
  • przegrywanie filmów z kaset VHS na DVD
  • nagrywanie materiału na nośniki, S-VHS, DV, CD-ROM, DVD, blu-ray, pendrive.

ceny ksztautują się indywidualnie do każdego zamówienia. Działamy na terenie całego kraju.

Filmowanie ślubów Częstochowa